Лучшие подруги с

Світлана

997
Голосовать
Помоги выиграть команде:    поделиться поделиться Вернуться на главную

О команде:

Можна було б написати, що ми дружим вже багато років, чи знаєм одна одну з дитинства, але буду чесною – наша весела четвірка подружилась пару років тому. Віку (красуню з довгим темним волоссям) я знаю і люблю вже давно, адже ми вчились в одному університеті і навіть знімали разом квартиру. За цей час ми стали як сестри, чому я безмежно рада, адже в мене є тільки брат ;)

Друга Свєтка в нашій компанії з’явилась пізніше: ця розумна білявка вчилась на молодшому курсі, але ми швидко зблизились на спільних заняттях та університетських майстер-класах. Наша друга Вікуся в той час була близькою подругою Світланки, тому наше знайомство не забарилось і зараз ми бачимось майже кожних вихідних. Звичайно, не завжди є можливість зібратись вчотирьох, але завдяки соціальним мережам ми завжди на зв’язку. Ще й конкурс від Avon дає зайвий привід весело провести час та зробити гарні знімки. Наша компанія – сила, і ми це доведем!

Домашні тусовки - це круто! Це кадр з вечірки на честь дня народження Віки. Напевно, найскромніший та найстриманіший кадр ;) Так, ми любим повеселитись!

В чудову весняну погоду приємно посидіти, поспілкуватись на вулиці )

Нам по-різному буває весело ;)

Як тільки на вулиці стало тепліше, вирішили вибратись на прогулянку в ліс. Як бачите, в нас є ще одна подруга ) Та, що з хвостом, - це Свєткина Джуді. Ця мала, як і ми, любить гуляти на свіжому повітрі та веселитись в дружній компанії ;)

І знов фото з Джуді, але щось ця волохата мала не дуже старається позувати :)

В нас певно вже є мільйон селфі, але якби ми виклали їх усі сюди, тут би не вистачило місця! Тому ділюсь нашим свіжим знімком. Дівки, я вас люблю! <3

Обожнюємо проводити час разом, адже нам завжди весело! Ми часто збираємось в когось вдома, щоб поділитись свіжими новинами. Дві Віки і дві Свєтки - це сила!

Краща подруга - це людина, яка завжди тебе зрозуміє та зробить для тебе все, що завгодно. Вона сміється над тобою і разом з тобою, вона ділиться своєю радістю і сумом, та змусить тебе посміхнутися у будь-якій ситуації. На цьому знімку я з Вікою - подругою та частиною нашої дружньої дівочої компанії. В цьому конкурсі я залюбки познайомлю вас і з іншими дівчатами, з якими нас пов'язує безліч цікавих спогадів і пригод в стилі Cosmo!

Піжама-паті вже давно стали нашою традицією. Такі вечіркі ніколи не були нудними і одноманітними!